Blog

DannyTheGrizzly

Zazwyczaj nie piszę długich postów- to wiecie. Ale odnośnie tego tematu nie mogę się powstrzymać. Jestem weteranem muzycznych festiwali (kocham ten klimat i muzykę) i byłam świadkiem jak zmieniły się przez nowe technologie…
Sprawa jest prosta – jeszcze parę lat temu nikt nie miał telefonu z aparatem i dostępem do internetu – teraz? prawie wszyscy. I TO JEST STRASZNE. 
 
Dlaczego? Kiedyś jechało się na koncert żeby posłuchać muzyki. Teraz jedzie się na festiwal żeby zrobić sobie focię pod sceną, wrzucić dziesiątki zdjęć na fejsa, zrobić relację na żywo (kogo to obchodzi skoro jest relacja z koncertu na oficjalnej stronie festiwalu?!) Ludzie „siedzą” w tym telefonach, przykro patrzeć…. i to po prostu przeszkadza. Parę lat temu, nawet jeżeli ktoś czekał na koncert, stał i słuchał muzyki. Teraz (tak, byłam tego świadkiem) robi się fotkę, dorzuca jakieś napisy, sweet ikonki i wrzuca na fejsa – niech wszyscy widzą. Szczegół, że gówno mnie ten koncert obchodzi. Może się starzeję, że bananowe dzieci doprowadzają mnie do szału. Nie zaprzeczę, także lubię i robię zdjęcia, filmiki, ale NIE NON STOP! Czy może być „gorzej”? Nie wydaje mi się. Trudno mi po prostu to sobie wyobrazić.
Być może usłyszycie kiedyś w dzienniku o „starym” człowieku, który dostał szału na muzycznym festiwalu i bił bananowe dzieci – to będę ja.

blog